Lensitile 

Lensitile Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Lensitile to kolekcja gresu szkliwionego, który występuje w formacie 45x45 cm w dwóch wariantach kolorystycznych: grafit i grys. Płytki z tej kolekcji pozwolą nam na stworzenie surowej, murowanej powierzchni, uszlachetnionej lustrzanymi punktami. Aby nie tworzyć wrażeni...

Lensitile Paradyż - format 45x45, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Paradyż Lensitile to kolekcja gresu szkliwionego, który występuje w formacie 45x45 cm w dwóch wariantach kolorystycznych: grafit i grys. Płytki z tej kolekcji pozwolą nam na stworzenie surowej, murowanej powierzchni, uszlachetnionej lustrzanymi punktami. Aby nie tworzyć wrażenia surowości, dla ocieplenia klimatu, ten murowany monolit przełamać można pięknymi, ozdobnymi listwami. Kolekcja Lensitile idealnie nadaje się do nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.