Milton 

Milton Opoczno - format 29,7x29,7, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Milton Opoczno to kolekcja płytek gresowych, występująca w formacie 29,7x29,7 cm, charakteryzująca się surowym charakterem. Do wyboru mamy pięć kolorów płytek podstawowych: beż, brąz,grafit, orange i szary oraz stopnice w adekwatnych kolorach. Kolekcja dzięki zróżnicowanej gam...

Milton Opoczno - format 29,7x29,7, nierektyfikowane. Płytki podłogowe Milton Opoczno to kolekcja płytek gresowych, występująca w formacie 29,7x29,7 cm, charakteryzująca się surowym charakterem. Do wyboru mamy pięć kolorów płytek podstawowych: beż, brąz,grafit, orange i szary oraz stopnice w adekwatnych kolorach. Kolekcja dzięki zróżnicowanej gamie kolorów i parametrom technicznym może być wykorzystana do aranżacji dużych wnętrz, salonów, a przede wszystkim w miejscach użyteczności publicznej.

Więcej

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.