Płytki Łazienkowe 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo bogatą ofertę płytek łazienkowych wszystkich najważniejszych producentów obecnych na krajowym rynku (płytki łazienkowe Paradyż, płytki Opoczno, Tubądzin, Cersanit), a także płytek importowanych. Dzięki oferowanym przez nas płytkom Twoja łazienka nabierze unikalnego charakteru i zachwyci Cię swoim piękn...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo bogatą ofertę płytek łazienkowych wszystkich najważniejszych producentów obecnych na krajowym rynku (płytki łazienkowe Paradyż, płytki Opoczno, Tubądzin, Cersanit), a także płytek importowanych. Dzięki oferowanym przez nas płytkom Twoja łazienka nabierze unikalnego charakteru i zachwyci Cię swoim pięknem. Interesujące projekty, wykonywane na życzenie klientów oraz bardzo bogate wzornictwo sprawią, iż każdy znajdzie coś dla siebie!
Więcej

Podkategorie

Alfa Cer

Szkło w łazience, panele szklane. Kolekcje łazienkowe z dekoracami szklanymi.

Ceramika Color

Płytki łazienkowe Ceramika Color.

Ceramika Końskie

Płytki łazienkowe Ceramika Końskie

Cerrol 2017

Płytki łazienkowe Cerrol.

Cerrol Eterno

Płytki łazienkowe Cerrol. Polecamy szczególenie kolekcję Porto ze względy na duży wybór dekoracji.

Cerrol Imperia

Płytki łazienkowe Cerrol Imperia to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm, występująca w kilku wariantach kolorystycznych. Dopełnieniem płytek podstawowych jest szeroki wachlarz dekoracji, są to zarówno motywy kwiatowe, owocowe, jak i kuchenne, które tworzą całe kompozycje i wprowadzają niesamowity klimat w aranżowanym pomieszczeniu. Wszystkie elementy kolekcji pozwola nam stworzyć wnętrze o niezwykle nowoczesnym designie.

Cerrol Porto

Kolekcje w formacie 25x60 z żywymi, energetycznymi dekoracjami.

Cersanit

Firma Cersanit to zdecydowany lider na krajowym rynku w branży całościowego wyposażenia łazienek. Oferuje przede wszystkim ceramikę łazienkową, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, gresy, wanny, kabiny oraz hydromasaże. Tak kompleksowa oferta sprawia, że klient bez trudu jest w stanie zaaranżować swoją łazienkę według jednego wzoru i w jednej stylistyce, dzięki czemu prezentować się będzie znacznie lepiej, niż eklektyczny twór złożony z produktów różnych firm.

Domino

Płytki łazienkowe Domino to gwarancja najwyższej jakości oraz trwałości na bardzo długie lata. Firma ma w swojej ofercie wiele pięknych i oryginalnych kolekcji. Na wszystkie swoje produkty daje wieloletnią gwarancję, dzięki czemu spokojnie możesz jej zaufać i zdecydować się na ceramikę Domino. Wielkim atutem wyrobów tej firmy jest także fakt, że są one stosunkowo niedrogie.

Kwadro

Kwadro to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na krajowym rynku płytek ceramicznych. Oferuje przede wszystkim bardzo tanie płytki, kafelki oraz gres. Zastosowanie tych produktów może być różnorakie – z myślą o wyposażeniu łazienki, kuchni, bądź też salonu, a także jako pokrycie podłogowe w każdego rodzaju pomieszczeniu. Tym, co przede wszystkim wyróżnia płytki łazienkowe Kwadro, to wyjątkowo atrakcyjna cena, konkurencyjna wobec ofert innych producentów.

Modus Ceramika

Płytki łazienkowe Modus Keramika.

My Way

Płytki łazienkowe My Way to przepiękne wzornictwo, wyrazista kolorystyka i niesamowite dekoracje szklane. Kolekcje w formatach 25x75 i 32,5x97,7.

Opoczno

Opoczno to zdecydowanie najbardziej znana i ceniona polska marka, zajmująca się produkcją płytek ceramicznych. Powstała już w 1883 roku i przez 130 lat cały ten czas była zdecydowanym liderem w branży, przez co kreowała trendy we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz. Tak jest i dziś, gdy produkty płytki łazienkowe Opoczno są wyznacznikiem jakości i stylu oraz jakości produktów z zakresu ceramiki użytkowej.

Paradyż

Płytki łazienkowe Paradyż to najwyższa jakość i największy wybór spośród wszystkich polskich producentów płytek ceramicznych. Rokrocznie nagradzane na największych międzynarodowych targach za swoją oryginalność, produkty tej firmy cieszą się ogromnym uznaniem klientów, którzy cenią je przede wszystkim za wyjątkową trwałość, oryginalność wzorów i wszechstronne zastosowanie.

Tubądzin

Firma Tubądzin specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy produktów ceramicznych, przede wszystkim zaś ekskluzywnej glazury łazienkowej. Zatrudnieni w niej najwyższej klasy projektanci i styliści są gwarancją tego, że płytki łazienkowe Tubądzin będą w stanie stworzyć łazienkę Twoich marzeń, a bardzo bogata i szeroka oferta sprawi, że będziesz mógł ograniczyć się tylko do produktów tej firmy.

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.