Lista produktów producenta: Paradyż

Marka Paradyż to doświadczenie ponad 25 lat tworzenia pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania.


Przy udziale polskiego kapitału i polskich specjalistów powstają produkty, które zyskują uznanie klientów w wielu krajach na całym świecie. Na osiągnięty sukces składają się wizja i odważne plany realizowane przez 1800 pracowników zatrudnionych w dwóch przedsiębiorstwach tworzących Grupę Paradyż - Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o.Konsekwencja w tworzeniu wysokiej jakości produktów - zarówno w odniesieniu do procesów produkcyjnych, jak i wzornictwa - oto nasza droga do kreowania dobrej marki o rosnącej wartości rynkowej. Kolekcje ze znakiem Paradyża od lat otrzymują najważniejsze nagrody i wyróżnienia m.in. tytuły "Perła Ceramiki UE" oraz "Perła Ceramiki Dystrybutorów", "Łazienka - Wybór Roku", "Laur Konsumenta", "Jakość Roku".


Marka Paradyż jest znana i rozpoznawana w prawie 40 krajach na świecie.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku Grupa Paradyż zdywersyfikowała swoją ofertę produktową, poszerzając ją o dwie nowe marki - My Way Paradyż Group oraz Kwadro Ceramika. My Way Paradyż Group to marka premium dedykowana najbardziej wymagającym klientom - promowane pod nią kolekcje charakteryzuje najwyższa jakość, precyzja wykonania oraz odważne rozwiązania wzornicze. Z myślą o klientach poszukujących płytek ceramicznych o tradycyjnym wzornictwie wprowadziliśmy kolekcje marki Kwadro Ceramika, wyróżniające się bardzo satysfakcjonującą relacją jakości do ceny.

na stronę

61,00 zł /opk. 56,48 zł /m2 Available

Ile paczek: =1.08m2

61,00 zł /opk. 56,48 zł /m2 Available

Ile paczek: =1.08m2

62,29 zł /opk. inf zł /m2 Available

Ile paczek: =0m2

62,29 zł /opk. inf zł /m2 Available

Ile paczek: =0m2

62,29 zł /opk. inf zł /m2 Available

Ile paczek: =0m2

Pokazuje 1 - 24 z 2086 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.