Penelopa 

Penelopa to uniwersalna mozaika o matowej powierzchni, inspirowana wyglądem klasycznego marmuru. Neutralna grafika i kolor jasnego beżu doskonale nadaje się do samodzielnego zastosowania jak i do połączenia z innymi kolekcjami. Będzie świetnie wyglądać zarówno w kuchni i łazience,jak i salonie czy holu. Podkreślić charakter mozaiki możemy dzięki...
Penelopa to uniwersalna mozaika o matowej powierzchni, inspirowana wyglądem klasycznego marmuru. Neutralna grafika i kolor jasnego beżu doskonale nadaje się do samodzielnego zastosowania jak i do połączenia z innymi kolekcjami. Będzie świetnie wyglądać zarówno w kuchni i łazience,jak i salonie czy holu. Podkreślić charakter mozaiki możemy dzięki dowolnym dodatkom i w zależności jakie zastosujemy możemy stworzyć wnętrze o wyrazistym charakterze lub spokojne i pełne harmonii.
Więcej
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.