Altea Albir 

Altea Albir to propozycja monokolorowych mozaik o szkliwie błyszczącym (Altea) i matowym (Albir), występująca w trzech, prostych, tradycyjnych kolorach: bianco, nero i rosa. Przy układaniu mozaiki nie ma ograniczeń – półki, wnęki, obłe powierzchnie – wszędzie tam możemy ją zastosować. Pozostaje tylko wybór koloru, nasza wyobraźnia i niestandardo...
Altea Albir to propozycja monokolorowych mozaik o szkliwie błyszczącym (Altea) i matowym (Albir), występująca w trzech, prostych, tradycyjnych kolorach: bianco, nero i rosa. Przy układaniu mozaiki nie ma ograniczeń – półki, wnęki, obłe powierzchnie – wszędzie tam możemy ją zastosować. Pozostaje tylko wybór koloru, nasza wyobraźnia i niestandardowe wnętrze gotowe!
Więcej
Jest 15 produktów.
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.