Taurus Brown 

Taurus Brown to propozycja płytek klinkierowych marki Paradyż, która zawiera pełny program schodowy, podłogowy i elewacyjny. Kolekcja ta doskonale nadaje się do wykorzystania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Idea produktu opiera się na próbach odwzorowania wyglądu i powierzchni starych cegieł. Stąd strukturalna powierzchnia oraz dodatkowy efekt ...

Taurus Brown to propozycja płytek klinkierowych marki Paradyż, która zawiera pełny program schodowy, podłogowy i elewacyjny. Kolekcja ta doskonale nadaje się do wykorzystania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Idea produktu opiera się na próbach odwzorowania wyglądu i powierzchni starych cegieł. Stąd strukturalna powierzchnia oraz dodatkowy efekt w postaci różnokolorowych punktów. Wygląd wzoru jest całkowicie niepowtarzalny, znalezienie dwóch identycznych egzemplarzy jest praktycznie niemożliwe. Wzór posiada bardzo dobre parametry techniczne.

Więcej
Jest 17 produktów.

28,50 zł /opk. 54,81 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.