Natural Brown 

Kolekcja płytek Natural firmy Paradyż to propozycja funkcjonalnego, efektownego i trwałego klinkieru, który może być zastosowany jako okładzina schodów, parapetów lub elewacji. Dzięki swoim wysokim parametrom technicznym może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dwa zaproponowane kolory odbiegają nieco od kanonu kolorysty...

Kolekcja płytek Natural firmy Paradyż to propozycja funkcjonalnego, efektownego i trwałego klinkieru, który może być zastosowany jako okładzina schodów, parapetów lub elewacji. Dzięki swoim wysokim parametrom technicznym może być wykorzystany zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Dwa zaproponowane kolory odbiegają nieco od kanonu kolorystyki klinkierowej: wyrazista i nasycona czerwień oraz ciepły, ciemny brąz. Produkty klinkierowe można swobodnie zestawiać z cegłą, dachówką, blachą dachową lub innymi pokryciami dachowymi i elewacyjnymi.

Więcej
Jest 27 produktów.
na stronę

20,98 zł /opk. 40,35 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

20,47 zł /opk. 39,37 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.