Cloud Brown 

Klinkier Cloud firmy Paradyż to seria tradycyjnego klinkieru w formacie 30x30 cm Płytki z tej kolekcji przeznaczone są do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Klinkier Cloud Paradyż dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: Cloud Rosa i Cloud Brown. Uzupełnieniem kolekcji są cokoły, płytki elewacyjne, stopnice ryflowane p...

Klinkier Cloud firmy Paradyż to seria tradycyjnego klinkieru w formacie 30x30 cm Płytki z tej kolekcji przeznaczone są do stosowania na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczenia. Klinkier Cloud Paradyż dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych: Cloud Rosa i Cloud Brown. Uzupełnieniem kolekcji są cokoły, płytki elewacyjne, stopnice ryflowane proste i narożne oraz parapety. Płytki klinkierowe Cloud posiadają bardzo dobre parametry techniczne.

Więcej
Jest 27 produktów.
na stronę

21,49 zł /opk. 41,33 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

20,98 zł /opk. 40,35 zł /m2 Available

Ile paczek: =0.52m2

Pokazuje 1 - 24 z 27 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.