Kwadro 

Kwadro to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na krajowym rynku płytek ceramicznych. Oferuje przede wszystkim bardzo tanie płytki, kafelki oraz gres. Zastosowanie tych produktów może być różnorakie – z myślą o wyposażeniu łazienki, kuchni, bądź też salonu, a także jako pokrycie podłogowe w każdego rodzaju pomieszczeniu. Tym, co przede wszys...

Kwadro to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek na krajowym rynku płytek ceramicznych. Oferuje przede wszystkim bardzo tanie płytki, kafelki oraz gres. Zastosowanie tych produktów może być różnorakie – z myślą o wyposażeniu łazienki, kuchni, bądź też salonu, a także jako pokrycie podłogowe w każdego rodzaju pomieszczeniu. Tym, co przede wszystkim wyróżnia płytki łazienkowe Kwadro, to wyjątkowo atrakcyjna cena, konkurencyjna wobec ofert innych producentów.

Więcej

Podkategorie

Adaggio Adago

Adaggio Adago Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Adaggio Adago Kwadro Ceramika

Amarylis Anemon

Amarylis Anemon Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Amarylis Anemon Kwadro to kolekcja płytek ceramicznych, w skład której wchodzą płytki ścienne w formacie 25x33,3 cm oraz płytki podłogowe Anemon w formacie 33,3x33,3 cm. Kolekcja występuje w stonowanej i delikatnej kolorystyce beige i brown. Uzupełnieniem kolekcji są ze wzorzyste inserta kwiatowe, listwy i cygara nadające ciekawy wygląd każdej łazience.

Andante Andee

Andante Andee Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Andante Andee Kwadro Ceramika

Begonia Orlik

Begonia Orlik Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Begonia Orlik Kwadro to kolekcja ceramiki, występująca w kolorystyce ciepłych beży i brązów, których dopełnieniem są dekoracje z motywem kwiatowym. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle ciepłe i subtelne wnętrze.

Doppia Doppio

Doppia Doppio Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Doppia Doppio Kwadro Ceramika

Frezja Gerber

Frezja Gerber Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Frezja Gerber Kwadro to kolekcja płytek ceramicznych w dwóch klasycznych kolorach beige i brown w formacie 25x33,3 cm. Płytki ścienne doskonale współgrają z insertami z motywem kwiatowym i mogą tworzyć całe kompozycje, dzięki czemu nasza łazienka będzie wyglądać niezwykle efektownie.

Melby Elbo

Melby Elbo Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane.

Ornelia

Ornelia Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane.

Sari Sarigo

Sari Sarigo Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane.

Stacatto Staco

Staccato Staco Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Kwadro Stacatto Staco to kolekcja ceramiki, w skład której wchodzą płytki ścienne w formacie 25x33,3 cm oraz płytki podłogowe Staco w formacie 33,3x33,3 cm. Kolekcja występuje w stonowanej i delikatnej kolorystyce bianco i beige. Uzupełnieniem kolekcji są ze wzorzyste inserta kwiatowe, listwy i cygara nadające ciekawy wygląd każdej łazience.

Tembre Tomb

Tembre Tomb Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Tembre Tomb Kwadro Ceramika

Tenor Tono

Tenor Tono Kwadro - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Tenor Tono Kwadro Ceramika

Yasmina Hiacynt

Yasmina Hiacynt Kwadro - format 25x33,3, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Kwadro Yasmina Hiacynt to kolekcja niezwykle subtelna, występująca w pastelowych odcieniach. Płytka bazowa w połączeniu z delikatnymi dekoracjami pozwoli na stworzenie wnętrza pełnego harmonii i ciepła.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.