My Way 

Płytki łazienkowe My Way to przepiękne wzornictwo, wyrazista kolorystyka i niesamowite dekoracje szklane. Kolekcje w formatach 25x75 i 32,5x97,7.

Podkategorie

Belat Belato

Belat Belato My Way - format 25x75,  rektyfikowane. Płytki łazienkowe Belat Belato Paradyż My Way to kolekcja klasycznych płytek ścienno- podłogowych w nowoczesnym formacie 25x75 cm występująca w delikatnych, stonowanych barwach. Kolekcję charakteryzują dekoracje utrzymane w rustykalnym charakterze, dzięki którym stworzymy o niezwykle subtelnym i ciepłym wystroju.

Indy Indo

Indy Indo My Way - format 25x75,  rektyfikowane. Płytki łazienkowe Paradyż My Way Indy Indo to kolekcja nowoczesnych płytek ceramicznych w formacie 25x75 cm, która występują w trzech stonowanych kolorach: bianco, grafit i viola. Charakteru kolekcji dodaje bogaty wachlarz nowatorskich szklanych dekoracji o nasyconych kolorach i dzięki temu możemy stworzyć energetyzujące, nowoczesne wnętrze.

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.