Cersanit 

Firma Cersanit to zdecydowany lider na krajowym rynku w branży całościowego wyposażenia łazienek. Oferuje przede wszystkim ceramikę łazienkową, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, gresy, wanny, kabiny oraz hydromasaże. Tak kompleksowa oferta sprawia, że klient bez trudu jest w stanie zaaranżować swoją łazienkę według jednego wzoru i w jednej st...

Firma Cersanit to zdecydowany lider na krajowym rynku w branży całościowego wyposażenia łazienek. Oferuje przede wszystkim ceramikę łazienkową, meble łazienkowe, płytki ceramiczne, gresy, wanny, kabiny oraz hydromasaże. Tak kompleksowa oferta sprawia, że klient bez trudu jest w stanie zaaranżować swoją łazienkę według jednego wzoru i w jednej stylistyce, dzięki czemu prezentować się będzie znacznie lepiej, niż eklektyczny twór złożony z produktów różnych firm.

Więcej
Jest 1 produkt.

Podkategorie

Adelle

Adelle Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Ambio

Ambio Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Artiga

Artiga Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Artiga to kolekcja pastelowych płytek ceramicznych w formacie 25x35 cm, charakteryzująca się niezapomnianymi, bajkowymi kolorami lawendy, fioletu, seledynu, zieleni, cytryny i zółci. Płytki ścienne w połączeniu ze szklanymi dekoracjami, mozaikami oraz dekoracjami z kwiatowym motywem pobudzą wyobraźnię nawet najbardziej wymagającego klienta.

Bianca

Bianca Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Bianca to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w odcieniu klasycznej bieli, która może być wykorzystana jako samodzielna kolekcja, bądź w połączeniu z dekoracjami z innych kolekcji stanowić płytkę bazową. Płytki Bianca występują jako płytki o powierzchni matowej i polerowanej.

Calvano

Calvano Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Calvano to kolekcja występująca w trzech kolorach: białym, brązowym i szarym w formacie 25x35 cm. Płytki podstawowe w połączeniu z dekoracjami z motywem kwiatowym mogą stworzyć ciekawe rozwiązanie aranżacyjne nawet w łazience o bardzo małej powierzchni.

City

City Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Desa

Desa Cersanit - format 29,7x59,8, nierektyfikowane.

Diantus

Diantus Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Diantus to kolekcja ceramiki w formacie 25x40 cm. Wyrazista biel została tu połączona z trzema soczystymi mocnymi kolorami: orange, yellow i burgundy. Łazienka stworzona dzięki tej kolekcji dodaje energii i orzeźwia już samym swoim widokiem. Przewodnim motywem dekoracyjnym kolekcji Diantus są kwiaty oraz paski w energetycznych zestawieniach kolorystycznych. W skład kolekcji Cersanit Diantus wchodzą płytki podłogowe, płytki ścienne, szklane listwy dekoracyjne oraz płytki ozdobne z ciekawymi dekorami.

Elegant Textile

Elegant Textile Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Elfi

Elfi Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Estate

Estate Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Euforia

Euforia Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Euforia Cersanit to kolekcja niezwykle żywa i energetyczna, wyróżniająca się bogatą kolorystyką i prostotą. Kolekcja składa się z bazowej płytki, występującej w siedmiu odcieniach oraz dekoracji i listew z motywem kwiatowym. Cała kolekcja daje nieograniczone możliwości różnych zestawień elementów i stworzenia indywidualnego wnętrza właśnie dzięki ilości zaproponowanej kolorystyki oraz bogatemu wyborowi dekoracji.

Faro

Faro Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Felina

Felina Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Felina Cersanit to kolekcja płytek ściennych w formacie 25x40 cm, której cechą charakterystyczną są delikatne fale na powierzchni płytki. W skład kolekcji wchodzą również dekoracje i listwy z charakterystyczną falą oraz dekoracje z motywem kwiatowym.

Hortis

Hortis Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Ikaria

Ikaria Cersanit - format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Ikaria Cersanit to kolekcja niezwykle stonowana, występująca w formacie 20x50 cm. Delikatne kolory płytek uzupełnione dekorem z motywem róży nadadzą każdej łazience elegancji i piękna.

Kersen

Kersen Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Livi

Livi Cersanit - format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Livi Cersanit

Loris

Loris Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Luna

Luna Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Luna Cersanit to kolekcja płytek ceramicznych występująca w trzech kolorach: bianco grys i nero. Płytki ścienne w połączeniu z charakterystycznym kolorowym dekorem pozwolą stworzyć łazienkę żywą, energetyczną a zarazem niezwykle elegancką,

Lunia

Lunia Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Lussi

Lussi Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Memories

Memories Cersanit - format 29,7x59,8, rektyfikowane.

Modena

Modena Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Modena to kolekcja ceramiki w nowoczesnym formacie 29,7x60 cm. W skład kolekcji wchodzą niezwykle eleganckie dekoracje z motywem kwiatowym, które w połączeniu z płytką bazową pozwolą nam stworzyć wnętrze jak z królewskiego pałacu.

Monti

Monti Cersanit - format 29,7x59,8, rektyfikowane.

Mosa

Mosa Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Muzi

Muzi Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Nature

Nature Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Negra

Negra Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Normandie

Normandie Cersanit - format 29,7x59,8, rektyfikowane.

Optica

Optica Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Optica Cersanit to kolekcja płytek ściennych w formacie 25x35 cm, występująca w czterech kolorach: white, brown, red i green. Dopełnieniem płytek podstawowych są dwa zestawy dekoracji, w zależności jaki charakter ma mieć wnętrze, mamy do wyboru: listwy i inserta koła i modern.

Ponti

Ponti Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Regna

Regna Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Synthia

Synthia Cersanit - format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Synthia Cersanit to kolekcja niezwykle żywa i energetyczna, wyróżniająca się bogatą kolorystyką i prostotą. Uzupełnieniem płytek ściennych są dekoracje z motywem kół i kwiatów. Cała kolekcja daje nieograniczone możliwości różnych zestawień elementów i stworzenia indywidualnego wnętrza właśnie dzięki ilości zaproponowanej kolorystyki oraz bogatemu wyborowi dekoracji.

Syrio

Syrio Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Syrio Cersanit to kolekcja pięknych płytek ściennych w formacie 29,7x59,8 cm, charakteryzująca się wyjątkową, klasyczną prostotą formy i koloru. Płytki ścienne występują w ciepłych, naturalnych barwach. Jest to propozycja dla osób ceniących sobie spokój i harmonie w aranżowanych pomieszczeniach.

Tanaka

Tanaka Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Tanaka to kolekcja płytek ceramicznych, występująca w dwóch kontrastowych barwach cream i brown w formacie 25x35 cm. Ciekawym elementem dekoracyjnym są gałązki i kwiaty, dzięki którym możemy w naszej łazience stworzyć niezwykle ciepły i spokojny klimat inspirowany naturą.

Textile Flower

Textile Flower Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Tuka

Tuka Cersanit - format 29,7x60, nierektyfikowane.

Tunia

Tunia Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Tuti

Tuti Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Wika

Wika Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

Venezia

Venezia Cersanit - format 25x35, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cersanit Venezia to kolekcja ceramiki, występująca w czterech barwach: bianco, brown, grys i verde. Charakterystycznym elementem kolekcji są inserta i z motywem kolorowych kwiatów, które w połączeniu z płytką bazową pozwoli na stworzenie niezwykle ciepłego, pełnego energii wnętrza.

Vetra

Vetra Cersanit - format 25x40, nierektyfikowane.

61,88 zł /opk. 47,60 zł /m2 Available

Ile paczek: =1.3m2

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.