Natura 

Natura Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Natura marki Cerrol to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm w dwóch odcieniach: błękit i turkus. Niewątpliwym atutem kolekcji są szklane dekoracje w postaci kostki i listwy oraz kompozycja przedstawiająca wzór kwiatowy. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć n...

Natura Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Natura marki Cerrol to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm w dwóch odcieniach: błękit i turkus. Niewątpliwym atutem kolekcji są szklane dekoracje w postaci kostki i listwy oraz kompozycja przedstawiająca wzór kwiatowy. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łazience.

Więcej
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.