Carara 

Carrara Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Carrara marki Cerrol to kolekcja niezwykle oryginalna, występująca w formacie 33,3x50 cm. Płytki z tej kolekcji charakteryzuja się różowym pocienianiem na powierzchni jesnej płytki, co powoduje, że płytka ta wygląda jak biało-różowy marmur. Dopełnienenie kolekcji są dekoracje Ja...

Carrara Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Carrara marki Cerrol to kolekcja niezwykle oryginalna, występująca w formacie 33,3x50 cm. Płytki z tej kolekcji charakteryzuja się różowym pocienianiem na powierzchni jesnej płytki, co powoduje, że płytka ta wygląda jak biało-różowy marmur. Dopełnienenie kolekcji są dekoracje Jabłoń, dzięki którym stworzymy łazienkę o niesamowitym wystroju.

Więcej
Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.