Metropolia 

Metropolia Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Metropolia to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm w dwóch ponadczasowych odcieniach: białym i czarnym. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekoracje w postaci industrialnych obrazów przedstawiających drapacze chmur oraz płytki dekoracyjne z motywem kwiatowy...

Metropolia Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Metropolia to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm w dwóch ponadczasowych odcieniach: białym i czarnym. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekoracje w postaci industrialnych obrazów przedstawiających drapacze chmur oraz płytki dekoracyjne z motywem kwiatowym. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łazience.

Więcej
Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.