Fibra 

Fibra Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Fibra marki Cerrol Natura to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm w dwóch odcieniach: białym i szarym. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekoracje z motywem liter oraz szklane listwy. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łaz...

Fibra Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Fibra marki Cerrol Natura to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm w dwóch odcieniach: białym i szarym. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekoracje z motywem liter oraz szklane listwy. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łazience.

Więcej
Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.