Spring  

Spring Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cerrol Spring to kolekcja ceramiki o ponadczasowym zestawieniu czerni i bieli w formacie 25x40 cm. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekory przedstawiajace kwiaty, które w połączeniu z płytkami bazowymi oraz listwami pozwolą nam zaaranżować łazienkę zachwycającą oryginalnością i świe...

Spring Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cerrol Spring to kolekcja ceramiki o ponadczasowym zestawieniu czerni i bieli w formacie 25x40 cm. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekory przedstawiajace kwiaty, które w połączeniu z płytkami bazowymi oraz listwami pozwolą nam zaaranżować łazienkę zachwycającą oryginalnością i świeżością.

Więcej
Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.