Bruna 

Bruna Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bruna marki Cerrol to kolekcja ceramiki w nowoczesnym formacie 20x50 cm, występująca w trzech uniwersalnych kolorach: białym, czerwonym i czarnym. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory i listwy Marylin, tworzące całe kompozycje oraz płytki podłogowe w formacie 40x40 cm....

Bruna Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bruna marki Cerrol to kolekcja ceramiki w nowoczesnym formacie 20x50 cm, występująca w trzech uniwersalnych kolorach: białym, czerwonym i czarnym. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory i listwy Marylin, tworzące całe kompozycje oraz płytki podłogowe w formacie 40x40 cm. Całość kolekcji pozwala nam stworzyć łazienkę o niezwykle nowoczesnym charakterze.

Więcej
Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.