Branch by CC 

Branch by CC Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Branch by CC to kolekcja ekskluzywnej ceramiki w formacie 33,3x50 cm, która występuje w dwóch naturalnych kolorach: krem i brąz. Płytki podstawowe w połączeniu z delikatnymi dekorami z motywem liści oraz listwami szklanymi dają nam możliwość stworzenia łazienki niezwykle el...

Branch by CC Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Branch by CC to kolekcja ekskluzywnej ceramiki w formacie 33,3x50 cm, która występuje w dwóch naturalnych kolorach: krem i brąz. Płytki podstawowe w połączeniu z delikatnymi dekorami z motywem liści oraz listwami szklanymi dają nam możliwość stworzenia łazienki niezwykle eleganckiej, w której odnajdziemy spokój i harmonię.

Więcej
Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.