Cerrol Eterno 

Płytki łazienkowe Cerrol. Polecamy szczególenie kolekcję Porto ze względy na duży wybór dekoracji.

Podkategorie

Adra

Adra Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Adra marki Cerrol to kolekcja ceramiki występująca w dwóch uniwersalnych kolorach: krem i brąz, w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm. Dopełnieniem kolekcji jest inserto i listwa z motywem kwiatowym dzięki którym zaaranżujemy powierzchnię, zachwycającą oryginalnością i świeżością.

Alicante

Alicante Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Alicante marki Cerrol to kolekcja płytek w dwóch klasycznych kolorach beige i brown w prostokątnym formacie 20x50 cm. Płytki ścienne doskonale współgrają z dekoracjami dzięki czemu łazienka będzie wyglądać niezwykle efektownie.

Amarylis

Amarylis Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Amarylis Cerrol to kolekcja o ponadczasowym zestawieniu czerni, bieli i czerwieni w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm. Dopełnieniem kolekcji są inserta z motywem kwiatowym w dwóch wariantach kolorystycznych oraz listwy i płytki podłogowe, co pozwala na aranżację powierzchni, zachwycającej oryginalnością i świeżością.

Aster

Aster Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cerrol Aster to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm, występująca w kilku wariantach kolorystycznych. Dopełnieniem płytek podstawowych jest szeroki wachlarz dekoracji, występujący w innych kolekcjach, dzięki czemu możemy tworzyć całe kompozycje i wprowadzać niesamowity klimat w aranżowanym pomieszczeniu. Wszystkie elementy kolekcji pozwola nam stworzyć wnętrze o niezwykle nowoczesnym designie.

Atena

Atena Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki Atena Cerrol - kolekcja płytek łazienkowych

Bergamo

Bergamo Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki Bella Cerrol - kolekcja płytek łazienkowych

Branch by CC

Branch by CC Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Branch by CC to kolekcja ekskluzywnej ceramiki w formacie 33,3x50 cm, która występuje w dwóch naturalnych kolorach: krem i brąz. Płytki podstawowe w połączeniu z delikatnymi dekorami z motywem liści oraz listwami szklanymi dają nam możliwość stworzenia łazienki niezwykle eleganckiej, w której odnajdziemy spokój i harmonię.

Bruna

Bruna Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Bruna marki Cerrol to kolekcja ceramiki w nowoczesnym formacie 20x50 cm, występująca w trzech uniwersalnych kolorach: białym, czerwonym i czarnym. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory i listwy Marylin, tworzące całe kompozycje oraz płytki podłogowe w formacie 40x40 cm. Całość kolekcji pozwala nam stworzyć łazienkę o niezwykle nowoczesnym charakterze.

Carara

Carrara Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Carrara marki Cerrol to kolekcja niezwykle oryginalna, występująca w formacie 33,3x50 cm. Płytki z tej kolekcji charakteryzuja się różowym pocienianiem na powierzchni jesnej płytki, co powoduje, że płytka ta wygląda jak biało-różowy marmur. Dopełnienenie kolekcji są dekoracje Jabłoń, dzięki którym stworzymy łazienkę o niesamowitym wystroju.

City

City Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki City Cerrol - kolekcja płytek łazienkowych

Clones by CC

Clones by CC Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Clones by CC marki Cerrol to kolekcja eleganckich płytek ceramicznych formacie 25x40 cm w dwóch naturalnych kolorach beige i brown. Kolekcja ta wyróżnia się płytkami dekoracyjnymi prezentującymi piękny połyskujący motyw liści, dzięki czemu zaaranżujemy wnetrze o niepowtarzalnym, indywidualnym charakterze.

Fibra

Fibra Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Fibra marki Cerrol Natura to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm w dwóch odcieniach: białym i szarym. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekoracje z motywem liter oraz szklane listwy. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łazience.

Graffiti by CC

Graffitti by CC Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Graffiti by CC firmy Cerrol to kolekcja ekskluzywnych płytek łazienkowych w formacie 33,3x50 cm, występująca w czterech kolorach kolorach: crema, rosso, marrone i nero. Aby stworzyć łazienkę o indywidualnym, wyjątkowym charakterze wystarczy połączyć płytkę podstawową z odpowiednim dekorem i efekt gotowy, a do wyboru mamy dekoracje z motywem geometrycznym, a także listwy i mozaiki.

Iryda

Iryda Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Iryda marki Cerrol to kolekcja, która pozwoli stworzyć niezwykle ciepłą i przytulną łazienkę. Płytki ścienne w delikatnych odcieniach kremu i brązu nadadzą łazience przyjemny, spokojny charakter, natomiast listwy ścienne oraz dekory z delikatnym nadrukiem ożywią ją. Kolekcja Iryda przeznaczona jest do tradycyjnych, klasycznych łazienek.

Karima

Karima Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Karima marki Cerrol to seria ceramiki w formacie 25x60 cm. Kolekcję charaketryzują subtelne odcienie beży. Elegancji zaaranżowanej powierzchni dodają delikatne dekory i listwy. Uzupełnieniem kolekcji płytek ściennych są płytki podłogowe tej samej linii utrzymane w takich samych tonacjach kolorystycznych. Całość pozwala na stworzenie niebanalnego, wysublimowanego wnętrza.

Kwant

Kwant Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Kwant marki Cerrol to kolekcja ceramiki w formacie 25x40 cm, występująca w pięciu uniwersalnych kolorach: białym, kremowym, czerwonym, brązowym i czarnym. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory z motywem geometrycznym, dzięki ltórym możemy tworzyć całe kompozycje. Całość kolekcji pozwala nam stworzyć łazienkę o niezwykle nowoczesnym charakterze.

Leaves by CC

Leaves by CC Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Leaves marki Cerrol to kolekcja ekskluzywnej ceramiki w formacie 20x50 cm zaprojektowanej przez Evę Minge. Płytka ścienna występuje w dwóch naturalnych kolorach: bianco i venge. Płytki podstawowe w połączeniu z delikatnymi dekorami z motywem liści oraz listwami szklanymi dają nam możliwość stworzenia łazienki niezwykle eleganckiej, w której odnajdziemy spokój i harmonię.

Metropolia

Metropolia Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Metropolia to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 25x60 cm w dwóch ponadczasowych odcieniach: białym i czarnym. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekoracje w postaci industrialnych obrazów przedstawiających drapacze chmur oraz płytki dekoracyjne z motywem kwiatowym. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łazience.

Natura

Natura Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Natura marki Cerrol to kolekcja ceramiki w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm w dwóch odcieniach: błękit i turkus. Niewątpliwym atutem kolekcji są szklane dekoracje w postaci kostki i listwy oraz kompozycja przedstawiająca wzór kwiatowy. Całość kolekcji pozwoli nam stworzyć niezwykle nowoczesny design w naszej łazience.

Nel

Nel Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cerrol Nel to kolekcja ceramiki dla klientów ceniących niepowtarzalne wnętrza. Powierzchnia płytek  jest błyszcząca a kwiatowe ozdoby dodają świezości i lekkości pomieszczeniu.

Nigella

Nigella Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Kwant Cerrol to kolekcja ceramiki w formacie 25x60 cm, występująca w uniwersalnych odcieniach beży i brązów. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory z motywem kwiatowym, dzięki ltórym możemy tworzyć całe kompozycje. Całość kolekcji pozwala nam stworzyć łazienkę o niezwykle nowoczesnym charakterze.

Ontario

Ontario Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowa Cerrol Ontario to kolekcja ceramiki, którą tworzą płytki ścienne o podłużnym formacie 20x50 cm i podłogowe o wymiarach 33,3x33,3 cm inspirowane naturą. Jasne płytki ścienne doskonale komponują się z brązowymi a nacinane dekory pozwalają na uzyskanie bardzo ciekawej aranżacji pełnej ciepła i przytulności.

Pola

Pola Cerrol- format 33,3x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cerrol Pola kolekcja ceramiki o ponadczasowym zestawieniu czerni i bieli w ciekawym formacie 33,3x50 cm. Dopełnieniem kolekcji jest inserto i listwa z motywem kwiatowym oraz płytka podłogowa w formwcie 33,3x33,3 cm. Całość kolekcji pozwala na aranżację powierzchni, zachwycającej oryginalnością i świeżością.

Porto

Porto Cerrol- format 25x60, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Porto marki Cerrol to kolekcja płytek ściennych do stworzenia bardzo subtelnego wnętrza o indywidualnym charakterze, dzięku dużej ilości dekoracji. Kolekcję charakteryzuje duży wybór kolorów płytek bazowych. Doskonałym dopełnienie są dekory, którymi można nadać łazience wyrafinowanego charakteru.

Royal

Royal Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Royal Cerrol to kolekcja propozycja płytek ceramicznych w nowoczesnym, podłużnym formacie 20x50 cm, występująca w trzech kolorach: kremowym, czerwonym i brązowym. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory z motywem geometrycznym, które tworzą całe kompozycje oraz kolorowa listwa szklana. Wszystkie elementy kolekcji pozwola nam stworzyć łazienkę o niezwykle nowoczesnym designie.

Salta

Salta Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Salta marki Cerrol to kolekcja ceramiki w dwóch klasycznych kolorach krem i brąz w formacie 25x40 cm. Płytki ścienne doskonale współgrają z insertami i listwami z motywem kwiatowym i mogą tworzyć całe kompozycje, dzięki czemu nasza łazienka będzie wyglądać niezwykle efektownie.

Spring

Spring Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Cerrol Spring to kolekcja ceramiki o ponadczasowym zestawieniu czerni i bieli w formacie 25x40 cm. Niewątpliwym atutem kolekcji są dekory przedstawiajace kwiaty, które w połączeniu z płytkami bazowymi oraz listwami pozwolą nam zaaranżować łazienkę zachwycającą oryginalnością i świeżością.

Valencja

Valencja Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane.Płytki łazienkowe Valencja marki Cerrol to kolekcja ceramiki występująca w dwóch naturalnych barwach: beż i brąz. Charakterystycznym elementem kolekcji jest inserto i listwa, które nadają pomieszczeniu elegancji i charakteru.

Verso

Verso Cerrol- format 20x50, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Verso marki Cerrol to kolekcja ceramiki w dwóch subtelnych kolorach seledyn i szary w podłużnym formacie 20x50 cm. Płytki ścienne w połączeniu z dekoracjami z delikatnym wzorem kwiatowym pozwolą nam stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym klimacie.

Wega

Wega Cerrol- format 25x40, nierektyfikowane. Płytki łazienkowe Wega firmy Cerrol to kolekcja ceramiki w formacie 25x40 cm, występująca w trzech uniwersalnych kolorach: białym, czerwonym i czarnym. Dopełnieniem płytek podstawowych są ciekawe dekory i listwy z motywem kwiatowym, dzięki którym możemy tworzyć całe kompozycje. Całość kolekcji pozwala nam stworzyć łazienkę o niezwykle nowoczesnym charakterze.

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.