Yakara 

Yakara Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Kolekcja Yakara Opoczno to połączenie płytek matowych i lappato, co daje niezwykłe efekty wizualne. Serię płytek bazowych uzupełniaja dekoracje z elementami szklanymi i metalowymi. Wyrafinowane połączenie surowości kamienia z błyszczącymi stalowymi detalami idealnie komponuje się w now...

Yakara Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Kolekcja Yakara Opoczno to połączenie płytek matowych i lappato, co daje niezwykłe efekty wizualne. Serię płytek bazowych uzupełniaja dekoracje z elementami szklanymi i metalowymi. Wyrafinowane połączenie surowości kamienia z błyszczącymi stalowymi detalami idealnie komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Więcej
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.