Yakara 

Yakara Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Kolekcja Yakara Opoczno to połączenie płytek matowych i lappato, co daje niezwykłe efekty wizualne. Serię płytek bazowych uzupełniaja dekoracje z elementami szklanymi i metalowymi. Wyrafinowane połączenie surowości kamienia z błyszczącymi stalowymi detalami idealnie komponuje się w now...

Yakara Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Kolekcja Yakara Opoczno to połączenie płytek matowych i lappato, co daje niezwykłe efekty wizualne. Serię płytek bazowych uzupełniaja dekoracje z elementami szklanymi i metalowymi. Wyrafinowane połączenie surowości kamienia z błyszczącymi stalowymi detalami idealnie komponuje się w nowoczesnych wnętrzach.

Więcej
Jest 1 produkt.
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.