Daino 

Daino Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Daino to seria płytek ceramicznych inspirowana wyglądem trawertynu w odcieniach spokojnego beżu. W skład kolekcji wchodzą płytki strukturalne, mające trójwymiarową, prążkowaną powierchnię, kwiatowe listwy i elemnty szklane w kolorze ciepłego bursztynu. Taki wybór elementów pozwala na zi...

Daino Opoczno - format 44,6x89,5, 44,6x44,6, rektyfikowane. Daino to seria płytek ceramicznych inspirowana wyglądem trawertynu w odcieniach spokojnego beżu. W skład kolekcji wchodzą płytki strukturalne, mające trójwymiarową, prążkowaną powierchnię, kwiatowe listwy i elemnty szklane w kolorze ciepłego bursztynu. Taki wybór elementów pozwala na zindywidualizowanie każdego wnętrza.

Więcej

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.