Płytki Kuchenne 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego typu płytki kuchenne wszystkich najważniejszych producentów (Paradyż, Opoczno, Domino). Bardzo szeroka oferta sprawi, że każdy znajdzie w naszej propozycji coś dla siebie, a niezwykle obszerny wachlarz produktów na pewno odpowie na najbardziej nawet wyszukane wymagania. Z nami bez trudu zaaranżujes...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego typu płytki kuchenne wszystkich najważniejszych producentów (Paradyż, Opoczno, Domino). Bardzo szeroka oferta sprawi, że każdy znajdzie w naszej propozycji coś dla siebie, a niezwykle obszerny wachlarz produktów na pewno odpowie na najbardziej nawet wyszukane wymagania. Z nami bez trudu zaaranżujesz swoją kuchnię wedle własnego pomysłu – zakres wzorów i barw oferowanych przez nas płytek kuchennych jest bowiem nieograniczony.
Więcej

Podkategorie

Alfa Cer

Koelkcje kuchenen z dekoracjami szklanymi, Olbrzymi wybór dekoracji, nieograniczone możlwiości przy proejktowaniu kuchni. Jedyne na rynku dekoracje kuchenne do pisania jak po tablicy.

Domino

Płytki kuchenne Domino są dla wszystkich – niezależnie od tego, czy mieszkasz w bloku, czy w mieszkaniu. Nowoczesna technologia wykonania pozwoliła stworzyć niespotykane dotąd wzory. Spokojnie możesz zaufać produktom tej firmy, stoi za nimi bowiem najwyższa jakość i dbałość o szczegóły wykonania.

Mainzu

Płytki kuchenne Mainzu hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych.

Opoczno

Gdy myślimy o krajowym producencie ceramiki użytkowej, pierwszą firmą, która przychodzi nam na myśl, jest firma Ceramika Opoczna. To jedyna marka, która na rynku obecna jest od tak dawna – jej początki sięgają wszak jeszcze XIX wieku – która wciąż jest najważniejszym graczem na rynku, a jej produkty są wyznacznikiem najwyższej jakości i należą do najchętniej wybieranych przez klientów. Oferta firmy jest najbogatszą ze wszystkich, jakie są obecnie dostępne na rynku. Płytki kuchenne Opoczno to kilka klasycznych wzorów (np. płytki Jesień), ale też sporo nowoczesnych wzorów (np. płytki Cuban Cube, płytki French Touch czy też płytki Morning Fog).

Paradyż

Ceramika to pojecie, które wiążą się nie tylko z wyrobami porcelanowymi bądź też naczyniami domowego użytku, ale również dotyczy szerokiej gamy płytek ceramicznych, służących do wykładania powierzchni podłogowych i ściennych w rozmaitych pomieszczeniach, między innymi łazienkach lub też kuchniach. Do największych producentów tego typu produktów na krajowym rynku należy firma Paradyż, mająca wieloletnią tradycję i ugruntowaną pozycję w branży. Płytki kuchenne Paradyż to w większości nowoczesne wzornictwo (np. płytki Reflette, czy płytki Abrila Purio) ale również kilka klasycznych wzorów (np. płytki Vanilla Porto).

W dniach od 21.07 do 31.07 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 20.07 do godziny 14.00 będą realizowane normalnie, choć czas realizacji może się wydłużyć ze względu na dużą liczbę zamówień. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.