Płytki Kuchenne 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego typu płytki kuchenne wszystkich najważniejszych producentów (Paradyż, Opoczno, Domino). Bardzo szeroka oferta sprawi, że każdy znajdzie w naszej propozycji coś dla siebie, a niezwykle obszerny wachlarz produktów na pewno odpowie na najbardziej nawet wyszukane wymagania. Z nami bez trudu zaaranżujes...
W naszej ofercie znajdziecie Państwo wszelkiego typu płytki kuchenne wszystkich najważniejszych producentów (Paradyż, Opoczno, Domino). Bardzo szeroka oferta sprawi, że każdy znajdzie w naszej propozycji coś dla siebie, a niezwykle obszerny wachlarz produktów na pewno odpowie na najbardziej nawet wyszukane wymagania. Z nami bez trudu zaaranżujesz swoją kuchnię wedle własnego pomysłu – zakres wzorów i barw oferowanych przez nas płytek kuchennych jest bowiem nieograniczony.
Więcej
Jest 43 produktów.

Podkategorie

Alfa Cer

Koelkcje kuchenen z dekoracjami szklanymi, Olbrzymi wybór dekoracji, nieograniczone możlwiości przy proejktowaniu kuchni. Jedyne na rynku dekoracje kuchenne do pisania jak po tablicy.

Mainzu

Płytki kuchenne Mainzu hiszpańskiego producenta płytek ceramicznych.

Paradyż

Ceramika to pojecie, które wiążą się nie tylko z wyrobami porcelanowymi bądź też naczyniami domowego użytku, ale również dotyczy szerokiej gamy płytek ceramicznych, służących do wykładania powierzchni podłogowych i ściennych w rozmaitych pomieszczeniach, między innymi łazienkach lub też kuchniach. Do największych producentów tego typu produktów na krajowym rynku należy firma Paradyż, mająca wieloletnią tradycję i ugruntowaną pozycję w branży. Płytki kuchenne Paradyż to w większości nowoczesne wzornictwo (np. płytki Reflette, czy płytki Abrila Purio) ale również kilka klasycznych wzorów (np. płytki Vanilla Porto).

na stronę

57,90 zł /opk. inf zł /m2 Available

Ile paczek: =0m2

Pokazuje 1 - 24 z 43 elementów

W dniach od 01.11 do 05.11 Biuro Obsługi będzie nieczynne, Centrala Telefoniczna będzie wyłączona, będziemy odpisywać tylko na maile. Magazyn będzie pracował normalnie, wszystkie złożone zamówienia do dnia 30.10 będą realizowane normalnie. Wszystkie zapytania, uwagi, ewentualne reklamacje prosimy przesyłać na nasz adres mailowy: sklep@budowlany24h.pl. Na wszystkie wiadomości postaramy się odpowiedzieć.